Smartphone ve moda dünyasının en iyileri birleşti

Yayınlandı: Kasım 28, 2011 / Smart Phone
Etiketler:, , , , , , , , ,

Dünyanın en iyi smartphone modelleri üreticilerinden birisi olarak gösterilen LG Electronics Mobile, dünyanın önde gelen moda ve giyim şirketi olan PRADA Gruop ile ortaklık kurdu.

Prada ve LG Electronics (LG) bugün cep telefonu üzerine olan ortaklıklarını Seul’de bir seremoni ile kutladı. Bu ortaklıkla birlikte, 2012 yılı içerisinde iki şirket ortaklaşa bir PRADA cep telefonu üretecekler.

Bu ortaklık kapsamında, LG Prada’nın özel cep telefonu ortağı olacaktır. 2006 yılında başlayan ve 2007-2008 yıllarında piyasaya sürülen iki üst sınıf akıllı telefon modellerini dedaha öncesinden LG üretmişti. Bu ortaklık üretilecek akıllı telefonların içeriği, yazılımı, tasarımı ve ambalaj görselleri olmak üzere gerçekleştirildi.

Prada Gruop’un CEO’su Patrizio Bertelli “PRADA ve LG arasındaki ortaklık, her zaman yenilikçi bir yaklaşım ile karakterize olmuştur. Stil, tasarım ve çığır açan teknoloji kalitesinden hiç bir zaman ödün vermemiştir. Bu sonuçlar iki şirket içinde önemli sonuçlardır, markalar genellikle pek çok alanda çalışmaya eğilim gösterirler. Bu nedenle iletişim sektörünün içine girmekten ve LG ile tekrar bir ortaklık kurmuş olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

LG Mobile CEO’su Dr. Jonk-seok Park ise ” PRADA ile olan ortaklığımız çok uzun zamandır olan bir ortaklık ve başarılı bir ortaklık oldu… Bir moda ile cep telefonu şirketinin başarılı bir ortaklığı… Daha önceden PRADA için zaten üst düzey iki adet cep telefonu modeli üretmiştik. Şimdi daha ileri düzey cep telefonları üreteceğiz ve daha hoş bir tasarımla kullanıcılara sunacağız.”

LG‘nin üretmiş olduğu PRADA phone 1.0, moda dünyasında mobil telefon kavramını başlattı. Bu cihaz bir milyon satış rakamına ulaştı.Bu cep telefonu güzel bir tasarımın yanında üst düzey bir teknoloji kullanıyordu. Umarız ki gerçekten çok güzel bir ortaklık olur.,

 

www.smartphonetr.com /  En iyi Smartphone / SmartphoneTR

yorum
  1. semih dedi ki:

    Hayırlı olsun, daha da başarılı olacaklarına eminim..

  2. gulsah10 dedi ki:

    helal olsun lg ye ilerletti kendini iyice

  3. okan dedi ki:

    2012′ de güzel yeni teknolojiler bekliyorum 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s