ÇOCUKLARINIZ İÇİN OPTİMUS UYGULMALARI

Çocuklar, Akıllı teknolojilerle değişik bir barışıklık içerisindeler. Herhangi bir ebeveyn çocuklarının ve Akıllı cihazların arasında bir sevgi bağı olduğunu görebilir. Çocuklar çok iyi bir şekilde dokunmatik ekranı ve interaktif oyunların gizemlerini kavrayabiliyor. Bir çok aile çocuklarının eğitimi ve gelişimi için bir çok teknolojik alet satın alıyor. Bir çok çocuk internet üzerinden içerikleri kendi başlarına indirmeye başladı bile! Aşağıda, en iyi eğitim ve eğlence uygulamalarını, Optimus kullanıcıları için derledik;

Eğitim amaçlı uygulamalar – Öğrenmek daha önce bu kadar eğlenceli olmadı!

Math Bingo

Optimus Android cep telefonu kullanıcıları çocukları için matematiği öğrenmek ve alıştırma yapmak hiç bir zaman bu kadar eğlenceli olmadı. Toplama, çıkartma, çarpma ve bölme işlemlerini BINGO ile yapın. Çocuklarınızın derecesine göre daha farklı zorluk dereceleri seçebilir ve kendi kendileriyle yarışmalarını sağlayabilirsiniz!

 

Fruids and Vegetables for Kids

Bir çok çocuğun meyve ve sebze sevmediğini biliyoruz. Android cihazınızdaki bu uygulama çocuklarınıza sağlıklı beslenmeyi daha eğlenceli bir şekilde öğretiyor. En iyi özelliklerinden birisi ise çocuğunuza meyve ve sebze isimlerinin nasıl dikte edildiğini göstermesi!

 

Word Mix

Kelime oyunları kolaylıkla çocuğunuzun kelime dağarcığını genişletir. Rastgele bir harf karmaşası çıkıyor karşınıza ve buradan belli bir zaman içerisinde üretebildiğiniz kadar çok kelime üretmeye çalışıyorsunuz.

 

Kids Piano – 8 tonlu piyano

Çocuğunuzun müzik yeteneğini geliştirmeniz için hiç bir yaş erken değildir. 3 yaş ve üzeri çocuğunuzun basit müzik notalarını eğlenceli bir şekilde öğrenmesini sağlayın. Bu uygulama çocuğunuzun ilgisini çekebilecek renklere ve eğlenceli içeriğe sahip.

 

Talking Gina the Giraffe

Konuşan züraafa Gina, çocuklarınızın ona bakmasına, beslemesine, oyun oynamasına ve daha fazlasına izin veriyor! Onu mutlu eden çocuklara da küçük hediyeleri var.

 

Ultimate Spider-Man: Total Mayhem (Optimus 3D Game)

8 ve üzeri yaştaki çocuklarınız için çok güzel bir Spider-Man oyunu. Bir çok gizli özellikler, mükemmel 3D efektler ve sayısız karakterler… Ultimate Spider-Man gerçekten etkileyici bir oyun!

 

www.smartphonetr.com / Oyun / Games / Android Games / Android Uygulamalar / Smartphone 3D oyun/

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s